Privat
Erhverv
Om Lån & Spar
Sun Aug 20 17:22:23 CEST 2017

KøbenhavnSjællandFyn/Jylland
 
Amager
3266 1600
amager@lsb.dk
 
 
Glostrup
4325 2500
glostrup@lsb.dk 
 
Esbjerg
7613 4800
esbjerg@lsb.dk
 
 
Brønshøj
3827 5500
broenshoej@lsb.dk
 
 
Hellerup
3945 8900
hellerup@lsb.dk
 
 
Kolding
7630 4600
kolding@lsb.dk
 
 
Frederiksberg - Falkoner
3815 5000
falkoner@lsb.dk
 
 
Hillerød
4829 7700
hilleroed@lsb.dk
 
 
Odense
6314 3000
odense@lsb.dk
 
 
Frederiksberg - Gl. Kongevej
3821 7100
frederiksberg@lsb.dk
 
 
Lyngby
4520 2600
lyngby@lsb.dk
 
Lyngby har kassebetjening
 
 
Aalborg
9936 4400
aalborg@lsb.dk
 
Frederiksberg - Peter Bangs Vej
3816 6200
peterbangsvej@lsb.dk
 
 
Roskilde
4631 2900
roskilde@lsb.dk
 
 
Aarhus
8932 4500
aarhus@lsb.dk
 
Aarhus har kassebetjening
 
 
Højbro Plads
3378 2300
hoejbro@lsb.dk
 
Højbro Plads har kassebetjening
 
 
Nørreport
3338 2400
noerreport@lsb.dk
 
Nørreport har kassebetjening
 
 
Valby
3618 8100
valby@lsb.dk
 
 
Vesterbro
3378 2200
vesterbro@lsb.dk
 
Vesterbro har kassebetjening
 
 
Østerbro
3547 1700
oesterbro@lsb.dk